zajęcia pilatesu u certyfikowanych trenerów i na profesjonalnej sali

Warszawa-Bemowo

Piękna figura i zdrowe ciało!
Gwarantuję to,
Anna Podsiedlik

Zapoznaj się z grafikiem zajęć

Dietetyk w Studio. Zarezerwuj konsultację.

Wszystkie osoby ćwiczące w naszym Studio wiedzą, że szerzenie wiedzy związane z odżywaniem jest dla nas ważne. Tak ważne, jak nauczanie podstaw dobrego treningu dobranego do potrzeb Twojego ciała.

Od listopada w naszym teamie będzie dietetyk Izabella Geryszewska. Już dziś możecie rezerwować konsultacje z Izą. Będą odbywać się w przygotowanym na tą potrzebę gabinecie w naszym Studio. Możecie umawiać spotkania dzwoniąc na recepcję naszego Studia, pisząc wiadomość, kontaktując się bezpośrednio z Izą (poniżej szczegóły) 

 

Izabella Geryszewska
Dietetyk, specjalista z zakresu prowadzenia zbilansowanych diet eliminacyjnych w schorzeniach takich jak: alergia wziewna i pokarmowa, nietolerancje pokarmowe, celiakia, Hashimoto, zaburzenia ze spektrum autyzmu, candida układu pokarmowego, borelioza, problemy skórne (AZS, egzema, łuszczyca).

Od 9 lat związana z tematem dietetycznej i ekologicznej żywności i jej wpływu na skuteczność leczenia chorób dieto-zależnych. Ukończyła studia Podyplomowe na SGGW, kierunek Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyka.

Propaguje nowatorskie podejście do tworzenia diet, nie boi się nowości kulinarnych i niebanalnych składników w potrawach, które wprowadza do diet, zastępując pokarmy szkodzące zdrowiu pacjentów. Bezustannie poszerza swoje umiejętności merytoryczne i praktyczne, dzięki czemu zdobywa doświadczenie w prowadzeniu terapii żywieniowych u pacjentów z chorobami dieto-zależnymi.

Współpracuje zarówno z dziećmi jak i dorosłymi, prowadzi plany żywieniowe w celu poprawy zdrowia, samopoczucia oraz komfortu życia swoich pacjentów. Realizuje również programy żywieniowe pacjentów z nadwagą i otyłością. Dieta jest bowiem pierwszym elementem, który należy zmienić przy leczeniu wielu schorzeń. Świadome, zdrowe żywienie jest szansą na odzyskanie zdrowia, w wielu przypadkach jest szansą na remisję zmian chorobowych i ustąpienie uciążliwych objawów.

Wyznaje zasadę, że indywidualne podejście do każdego pacjenta i dieta dobrana do konkretnego schorzenia i upodobań żywieniowych pacjenta, daje wymierne korzyści w postaci powrotu do zdrowia.

Podczas konsultacji możecie spodziewać się analizy składu ciała , konkretnych zaleceń dietetycznych oraz dużej dawki motywacji do osiągnięcia waszego celu.
Sprawdźcie szczegóły również tu! http://www.personalpilates.pl/trening-odzywiania/