zajęcia pilatesu u certyfikowanych trenerów i na profesjonalnej sali

Warszawa-Bemowo

Piękna figura i zdrowe ciało!
Gwarantuję to,
Anna Podsiedlik

Zapoznaj się z grafikiem zajęć

2.02.2019 godz: 11:00-13:00 GYROKINESIS® - innowacyjny trening w Personal Pilates Studio!

Już 2 lutego w naszym Studio niezwykłe wydarzenie!

Chcemy wam przedstawić GYROKINESIS®. To innowacyjny dynamiczny trening mobilizujący ciało do podążania we wszystkich kierunkach ruchu kręgosłupa. Kluczem jest płynność podyktowana specjalnie dobranymi technikami oddechu. Koniec każdego ruchu jest początkiem następnego, stąd jego cyrkuliczny charakter. Dzięki temu nie istnieje ryzyko wystąpienia kontuzji stawu, ponieważ przechodzi on przez pełen zakres swojego ruchu bez wstrząsu i zbytniego napięcia. Metoda ta uruchamia cały łańcuch mięśni zaczynając od tych miedzy guzami kulszowymi, miednicy idąc ku górze tworzy przestrzenie międzykręgowe. Mobilizuje, skutecznie wzmacnia, uelastycznia i wydłuża kręgosłup, masuje organy wewnętrzne, otwiera zmysły, likwiduje napięcia i bóle, polepsza koordynacje i równowagę, genialnie rzeźbi sylwetkę, koryguje wadliwą postawę, uczy ciało nowych zdrowych nawyków ruchowych, otwiera je na nowe wyzwania.

 

Ćwiczenia te zostały opracowane w latach 70 tych XX wieku przez choreografa Juliu Horvath i bazują na wielu elementach jogi, ti-chi, sztuk walki, pływania, pilatesu i ćwiczeń rehabilitacyjnych. Polegają na rotacjach, skrętach, skłonach oraz powtórzeniach w pozycji siedzącej, na macie oraz na stojąco. Poprzez płynność przechodzenia z jednej sekwencji w drugą, trening ten nieraz przypomina taniec!

Kim jest Ula Wojtkowiak która poprowadzi warsztat?
Jest certyfikowaną instruktorką GYROKINESIS®, metody która ochroniła ją przed operacją biodra. Szkoliła się w niej u świetnych trenerów i osteopatów w White Cloud Studio w Rzymie oraz Gyrotonic Eaglesnest Therapiezentrum, w Münstertal w Niemczech. Jest aktorką po Akademii Teatralnej DAMU w Pradze i Akademii Gardzienic, związaną z teatrem fizycznym i tańcem. Jako mim i tancerka pracowałam w Narodowej Operze Teatro dell’Opera w Rzymie. Jej ogromną pasją i profesją jest argentyńskie tango, które tańczy od kilkunastu lat. Kiedy prowadziła szkolę tanga w Rzymie, Gyrokinesis było zawsze nieodłącznym elementem rozgrzewki do zajęć. Współpracując z osteopatiami prowadzi zajęcia z posturalnego przygotowania ciała do tańca, muzykalności i treningi dla performerów, tancerzy oraz animatorów.Warsztaty i kursy prowadziła Włoszech, w Czechach, w Niemczech, w Hiszpanii, Portugalii i w Argentynie. Kocha wszystko co zdrowe i zmysłowe, ayurvedę, podróże, konie, muzykowanie i sytuacje, w których budzi się dziecięce poczucie wolności.

 

Już 2 lutego w naszym Studio!
Rezerwacji miejsca prosimy dokonywać poprzez wykonanie przelewu na konto Studia:
Mbank: 85 1140 2004 0000 3102 7235 2959

Koszt warsztatu: 140 zł (wczesna wpłata do 25 stycznia)
170 zł wpłata dokonana po 25 stycznia

Warsztat będzie odbywał się w bardzo kameralnej atmosferze od 8 do maksymalnie 12 osób.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji w razie pytań.
studio@personalpilates.pl
T:0602 42 38 42
www.personalpilates.pl