zajęcia pilatesu u certyfikowanych trenerów i na profesjonalnej sali

Warszawa-Bemowo

Piękna figura i zdrowe ciało!
Gwarantuję to,
Anna Podsiedlik

Zapoznaj się z grafikiem zajęć

Oferta korporacyjna

bg

ofer-korp

Pilates dla firm dla których samopoczucie i produktywność zespołu jest ważna...

Personal Pilates Studio tylko dla Twojej firmy?! To możliwe.
Zapewnij swoim pracownikom dobre samopoczucie. My zapewnimy Państwu  bardzo dobrą cenę i komfortowe warunki do ćwiczeń dla Państwa pracowników i kadry zarządzającej.
Biorąc pod uwagę, że już kilka godzin sportu w tygodniu powoduje wzrost sił, kreatywności oraz efektywności pracowników, a dobre zdrowie pracowników to gwarancja doskonałej kondycji każdej firmy mamy dla Państwa firmy kilka propozycji.

 

KARTY CZŁONKOWSKIE BUSINESS

Dla pracowników Państwa firmy proponujemy KARTY CZŁONKOWSKIE BUSINESS, które upoważniają do korzystania ze wszystkich zajęć grupowych w naszym Studio oraz do rezerwacji miejsca na zajęciach w PPS w pierwszej kolejności. W pakiecie KARTA CZŁONKOWSKA BUSINESS Państwa pracownicy otrzymają atrakcyjne rabaty ( od 10% do 20% w zależności od ilości pracowników) na zajęcia personalne w siedzibie PPS lub w miejscu wcześniej uzgodnionym przez obie strony (np.siedziba Państwa firmy)

 

GRUPA PPS BUSINESS

Zorganizujemy dla Państwa zajęcia GRUPA PPS BUSINESS na które wstęp będą mieli tylko pracownicy Państwa firmy. Takie zajęcia na Państwa życzenie możemy zorganizować w naszym Studio lub w siedzibie Państwa firmy. Program zajęć zostanie ułożony w taki sposób, aby spełnił potrzeby osób ćwiczących uwzględniając najczęstsze jednostki chorobowe dotykające Państwa grupę zawodową.

 

ZDROWA PRZERWA W PRACY

Krótki ale skuteczny trening zdrowego kręgosłupa metodą Pilatesa bez odchodzenia od biurka.
Trening trwa od 45min. Przeprowadzimy go  w siedzibie Państwa firmy. Państwa pracownicy otrzymują w cenie spotkania treningowego prezentację z ćwiczeniami i dokładnym opisem ich wykonania oraz sprzęt do ćwiczeń pilatesa przy biurku.
Zdrowa przerwa w pracy to propozycja jednorazowego treningu lub regularnego treningu w Państwa firmie.

 

KUPON PODARUNKOWY! ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT

Kupon podarunkowy uprawniający do indywidualnych treningów lub treningów w grupie mogą Państwo zastosować jako prezent dla swoich bliskich lub pracowników Państwa firmy z okazji urodzin, Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy lub uroczystości firmowych. Mogą Państwo wykorzystać KUPON PODARUNKOWY jako alternatywę dla firmowych gadżetów i podarunków wręczanych na korporacyjnych imprezach i spotkaniach integracyjnych. Zachęcamy do wykorzystania kuponów podarunkowych Personal Pilates Studio jako element systemu premiowego.

 

TRENINGI PODCZAS WYJAZDU INTEGRACYJNEGO, SZKOLENIOWEGO

Organizując wyjazd integracyjny lub szkoleniowy namawiamy do zadbania o formę fizyczną Państwa pracowników. Mamy możliwość zaoferować Państwu najlepszych trenerów z najlepszych, którzy zmotywują Państwa zespół podczas wyjazdów szkoleniowych i zadbają o aktywny wypoczynek podczas wyjazdów integracyjnych.

Szczegóły oferty ustalamy indywidualnie. Zapraszamy Państwa do skontaktowania się telefonicznie z założycielką Studia Anną Podsiedlik-Ciebiera pod numerem telefonu 0668 34 80 80 lub adresem email ania@personalpilates.pl