zajęcia pilatesu u certyfikowanych trenerów i na profesjonalnej sali

Warszawa-Bemowo

Piękna figura i zdrowe ciało!
Gwarantuję to,
Anna Podsiedlik

Zapoznaj się z grafikiem zajęć

Opis zajęć

bg

 

 

 

Trening Personalny - (opcja VIP 1/1 lub opcja 2/1) zajęcia trwają 60 minut.

Nasz PROGRAM ZAJĘĆ PERSONALNYCH nastawiony jest na osiągnięcie przez Państwa wyznaczonego celu, ale przede wszystkim stawiamy na EDUKACJĘ, dzięki której nauczą  się Państwo prawidłowych wzorców ruchowych, które mają ogromny wpływ na motorykę całego  ciała, postępy i w rezultacie osiągnięcie wyznaczonego celu - również w konkretnych dyscyplinach sportowych, które wykonują Państwo na co dzień.

W naszym teamie są: fizjoterapeuta, trenerzy terapeuci ruchowi, instruktor korektywy wad postawy, nauczyciel oraz instruktorzy metody Pilatesa, terapeutka popołogowa, położna z kompetencjami instruktora rekreacji ruchowej.

Na bazie naszego doświadczenia opracowaliśmy ofertę indywidualnych spotkań treningowych, która pomoże osiągnąć najlepsze rezultaty przez dostosowanie jej do Państwa możliwości i potrzeb. Dzięki współpracy z położną i terapeutą popołogowym mamy możliwość zaprosić Panie w ciąży oraz po urodzeniu dziecka na konsultacje popołogowe, diagnostykę treningową oraz treningi personalne z programem dopracowanym do potrzeb Waszego ciała w tym ważnym momencie.

Studio wyposażone jest w światowej klasy sprzęt rehabilitacyjno-sportowy marki KEISER zapewniający wysoko wyspecjalizowane podejście do treningu sportowego w kwestii budowania siły oraz mocy, dedykowany nie tylko sportowcom, ale również amatorom, którzy pragną polepszyć swoją sprawność - min. w bieganiu, golfie, tenisie, squash’u. Więcej informacji.

opis-basic

Pilates Basic - poziom początkujący (max.12 osób)

Pilates Basic to nauka odpowiedniego wzorca ruchowego, nauka prawidłowej postawy ciała zarówno w pozycjach statycznych jak i w ruchu, to przywrócenie równowagi mięśniowej i skupienie na prawidłowym oddechu.To właśnie ten poziom zajęć zbuduje twoją świadomość ciała i siłę wewnętrzną, którą wykorzystasz na zajęciach o wyższym poziomie zaawansowania. Na treningu pilates basic korzystamy z takich sprzętów jak mała piłeczka, taśma rehabilitacyjna oraz z magic circle.

opis-mix

Pilates Mix - mix poziomów /basic/średnio zaawansowany/zaawansowany(max. 12 osób)

Zajęcia na zróżnicowanym poziomie w zależności od możliwości uczestników grupy. To zajęcia w trakcie których będziemy ćwiczyć ze sprzętami tj. taśmy, ciężarki,magic circle, które znacznie mocniej angażują mięśnie do pracy. Skupimy się na kształtowaniu siły, elastyczności, koordynacji oraz wysmuklaniu ciała. Użycie dodatkowych akcesoriów urozmaica zajęcia i sprawia, że są bardzo atrakcyjne. Zajęcia te przygotują Cię do zajęć na wyższym poziomie zaawansowania oraz zajęć dynamicznych takich jak pilates dynamic oraz cardio shape. Daj się zaskoczyć w osiąganiu wymarzonej sylwetki!

Body Shape - średnio zaawansowany / zaawansowany (max. 12 osób)

Zajęcia inspirowane metodą Pilatesa nastawione na wzrost siły mięśniowej oraz ich modelowanie. Na każdych zajęciach użyjemy obciążenia w postaci hantli oraz taśmy oporowych aby zmobilizować mięśnie do większego wysiłku.Zajęcia same w sobie będą miały większą intensywność i są przeznaczone dla osób na poziomie średnio zaawansowanym.

opis-power

Power Pilates - poziom zaawansowany (max.12 osób) - warsztaty 

Energiczne zajęcia pilatesa angażujące całe ciało utrzymane w „przesłaniu” zasad Josepha Pilatesa. Zajęcia przeznaczone dla osób, które szukają wyzwania w swoim treningu. Jeśli uważasz,że Pilates jest nudny, masz doświadczenie w praktyce pilatesa i twoim celem jest wyrzeźbić wylwetkę przyjdź na POWER 🙂 Jak każde zajęcia pilates nastawione są na praktykowanie ćwiczeń w prawidłowej pozycji z uwzględnieniem prawidłowego oddechu. Efekty power pilates to płaski brzuch, jędrne pośladki oraz ukształtowane ramiona i nogi. Spalisz nadmar kalorii, dzięki czemu szybciej zrzucisz zbędne kilogramy. Na tych zajęciach ćwiczymy zazwyczaj bez sprzętu. Tylko Ty i siła twoich mięśni. Sprawdź się! Jeśli masz problemy ze stawami lub kręgosłupem koniecznie zgłoś to Trenerowi przed zajęciami.

 

Pilates Balance - poziom średnio zaawansowany (max.12 osób)

Praca z niestabilnym podłożem wymagającym już świadomości ćwiczącego. Są to zajęcia wzmacniające nastawione na pracę nad poczuciem równowagi i koordynacji ruchowej. Na tych zajęciach ćwiczyć będziemy z dużą piłką, poduszką sensomotoryczną, które pozwalają jeszcze skuteczniej pracować nad całą sylwetką.

opis-stretch-relaks

Zdrowy Kręgosłup - zajęcia dla wszystkich (max.12 osób)

Trening nastawiony na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa.Podczas treningu będziemy pracować nad prawidłowymi wzorcami ruchowymi i zakresem ruchu w stawach. Poprawimy twoją wiedzę o tym jak się poruszać poprawnie  aby ryzyko kontuzji czy też przewlekłego bólu w plecach w ciągu dnia zbliżyło się do zera. Dodatkowo będziemy korzystać z różnych technik automasażu rollerem i piłeczkami które rozluźnią najbardziej spięte miejsca. Zajęcia dedykowane są wszystkim osobom zmagającym się z ciągłymi bólami kręgosłupa i chcącymi uniknąć tego w przyszłości. Zajęcia z logo Good Move prowadzi fizjoterapeutka Kasia Witek - Sokołowska.

   
   
 

Salsation®- zajęcia taneczne dla wszystkich (max. 12 osób) 

Mieszanka wielu stylów, rytmów i kultur oraz „sensation” jako odczuwanie, przeżywanie. SALSATION® jest nowatorskim programem dance fitness, który opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii, połączonych z niesamowitą zabawą. Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki SALSATION® można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę, oddać jej charakter, rozwijać świadomość swojego ciała i ruchów. SALSATION® łączy w sobie poznawanie techniki tańca, muzykalności, ekspresji lirycznej z treningiem funkcjonalnym i oczywiście świetną zabawą. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i dla osób zaawansowanych. Każdy, kto kocha taniec może dołączyć.

   
   
   
   
   
 

Trening Odżywiania - warsztat 2 razy do roku - max 20 osób w grupie

Jeśli zależy Ci na zadbaniu o swoje zdrowie dzięki zdrowemu, zbilansowanemu odżywianiu, jeśli zależy Ci na zdrowej utracie zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo oraz negatywnych konsekwencji zdrowotnych zapraszamy na warsztat odżywiania, który odbywa się w naszym Studio dwa razy w roku (na jesień oraz na wiosnę) Więcej szczegółów: http://www.personalpilates.pl/trening-odzywiania/