zajęcia pilatesu u certyfikowanych trenerów i na profesjonalnej sali

Warszawa-Bemowo

Piękna figura i zdrowe ciało!
Gwarantuję to,
Anna Podsiedlik

Zapoznaj się z grafikiem zajęć

Opis zajęć

bg

 

 

 

   
opis-basic

Pilates Basic - poziom początkujący (max.12 osób)

Pilates Basic to nauka odpowiedniego wzorca ruchowego, nauka prawidłowej postawy ciała zarówno w pozycjach statycznych jak i w ruchu, to przywrócenie równowagi mięśniowej i skupienie na prawidłowym oddechu.To właśnie ten poziom zajęć zbuduje twoją świadomość ciała i siłę wewnętrzną, którą wykorzystasz na zajęciach o wyższym poziomie zaawansowania. Na treningu pilates basic korzystamy z takich sprzętów jak mała piłeczka, taśma rehabilitacyjna oraz z magic circle.

opis-mix

Pilates Mix - mix poziomów /basic/średnio zaawansowany/zaawansowany(max. 12 osób)

Zajęcia na zróżnicowanym poziomie w zależności od możliwości uczestników grupy. To zajęcia w trakcie których będziemy ćwiczyć ze sprzętami tj. taśmy, ciężarki,magic circle, które znacznie mocniej angażują mięśnie do pracy. Skupimy się na kształtowaniu siły, elastyczności, koordynacji oraz wysmuklaniu ciała. Użycie dodatkowych akcesoriów urozmaica zajęcia i sprawia, że są bardzo atrakcyjne. Zajęcia te przygotują Cię do zajęć na wyższym poziomie zaawansowania oraz zajęć dynamicznych takich jak pilates dynamic oraz cardio shape. Daj się zaskoczyć w osiąganiu wymarzonej sylwetki!

Body Shape - średnio zaawansowany / zaawansowany (max. 12 osób)

Zajęcia inspirowane metodą Pilatesa nastawione na wzrost siły mięśniowej oraz ich modelowanie. Na każdych zajęciach użyjemy obciążenia w postaci hantli oraz taśmy oporowych aby zmobilizować mięśnie do większego wysiłku.Zajęcia same w sobie będą miały większą intensywność i są przeznaczone dla osób na poziomie średnio zaawansowanym.

opis-power

Power Pilates - poziom zaawansowany (max.12 osób) - warsztaty 

Energiczne zajęcia pilatesa angażujące całe ciało utrzymane w „przesłaniu” zasad Josepha Pilatesa. Zajęcia przeznaczone dla osób, które szukają wyzwania w swoim treningu. Jeśli uważasz,że Pilates jest nudny, masz doświadczenie w praktyce pilatesa i twoim celem jest wyrzeźbić wylwetkę przyjdź na POWER 🙂 Jak każde zajęcia pilates nastawione są na praktykowanie ćwiczeń w prawidłowej pozycji z uwzględnieniem prawidłowego oddechu. Efekty power pilates to płaski brzuch, jędrne pośladki oraz ukształtowane ramiona i nogi. Spalisz nadmar kalorii, dzięki czemu szybciej zrzucisz zbędne kilogramy. Na tych zajęciach ćwiczymy zazwyczaj bez sprzętu. Tylko Ty i siła twoich mięśni. Sprawdź się! Jeśli masz problemy ze stawami lub kręgosłupem koniecznie zgłoś to Trenerowi przed zajęciami.

 

Pilates Balance - poziom średnio zaawansowany (max.12 osób)

Praca z niestabilnym podłożem wymagającym już świadomości ćwiczącego. Są to zajęcia wzmacniające nastawione na pracę nad poczuciem równowagi i koordynacji ruchowej. Na tych zajęciach ćwiczyć będziemy z dużą piłką, poduszką sensomotoryczną, które pozwalają jeszcze skuteczniej pracować nad całą sylwetką.

 

Pilates Studio - duży sprzęt (poziom otwarty/ maks. 3 osoby)

Trening na dużym, specjalistycznym sprzęcie. Podczas zajęć pilates studio wykorzystujemy sprzęty takie jak Reformer, Cadillac, Wunda Chair,  oraz małe sprzęty jak magic circle, foam roller oraz duża czy mała piłka. Wszystko po to, aby zaskoczyć twoje ciało i wykorzystać cały jego potencjał i szukając balansu w ciele tak wzmacniać aby nie obciążać kręgosłupa. 

 

Zajęcia Indywidualne - w opcji 1-1 priv/ 1-2 duet/ 1-3 trio

Zajęcia Indywidualne dostosowane do twoich potrzeb i możliwości. Zajęcia na macie oraz na dużym sprzęcie typu reformer, cadillac, wunda chair oraz z małym sprzętem tj.magic circle, foam roller, taśma, duża czy mała piłka. W trening indywidualny obowiązkowo wplecione są elementy treningu oddechowego dostosowanego do potrzeb twojego ciała i poziomu stresu którego doświadczasz na co dzień.