FreshMail.com

Partnerzy

partner1 Akceptujemy karty MultiSport (kaucja zwrotna).Więcej informacji pod naszym numerem telefonu.
partner2 Akceptujemy karty FitProfit (kaucja zwrotna).Więcej informacji pod naszym numerem telefonu.
Medical Pregnency Training MEDICAL PREGNANCY TRAINIG to holistyczne, nowatorskie podejście dla kobiet chcących zajść w ciążę, będących już w ciąży i kobiet po urodzeniu dziecka. MEDICAL PREGNANCY TRAINIG to również szkolenia dla profesjonalistów. Więcej informacji:
MPT - mgr Izabela Natalia Dembińska
GSM +48 692115145
www.rodzimy.pl
medicalpregnancytraining@gmail.com
https://www.facebook.com/medicalpregnancytraining
partner5 Głównym celem Fundacji Wybieram Zdrowie jest propagowanie zdrowego stylu życia,
odżywiania oraz aktywności fizycznej w celu zmniejszenia ryzyka zachorowania na raka.
Używamy produktów firmy Blackroll Polska.

Trening + Regeneracja = Sukces

Blackroll to profesjonalny sprzęt do automasażu, rozluźniania między powięzionego, terapii ucisku punktów spustowych, a także każdego rodzaju ćwiczeń funkcjonalnych.

Zaprojektowany i produkowany w Niemczech sprzęt Blackroll zawiera w swoim portfolio proste, a przy tym skuteczne przyrządy wykonane z materiału przyjaznego środowisku. Blackroll oferuje różnorodność stopni twardości. Wszystkie produkty Blackroll są twardsze niż przeciętne rolki piankowe, co gwarantuje silny i głęboki masaż oraz rozluźnienie powięzi.

Efekt masażu Blackroll'em jest porównywalny do masażu sportowego.

Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na wolnym powietrzu. Na sali, czy w podróży. Trwałe, kompaktowe, lekkie i proste w czyszczeniu produkty Blackroll stosowane do ćwiczeń relaksacyjnych i automasażu polepszają wydajność układu mięśniowego i jego regenerację. Zewnętrzny ucisk mięśni, jaki daje piankowa rolka lub piłka Blackroll zwiększa nawodnienie i gibkość tkanek łączących, przyspiesza krążenie krwi, a także rozluźnia struktury mięśniowe. Relaks uzyskany dzięki Blackroll wpływa na poprawę ogólnego samopoczucia.

Blackroll to idealny przyrząd dla osób, które nie przepadają za rozciąganiem!

Jesteś zainteresowana/ny rollowaniem? Obserwuj plan naszych warsztatów weekendowych. Chcesz wiedzieć więcej już dziś? Skontaktuj się z naszą recepcją.