zajęcia pilatesu u certyfikowanych trenerów i na profesjonalnej sali

Warszawa-Bemowo

Piękna figura i zdrowe ciało!
Gwarantuję to,
Anna Podsiedlik

Zapoznaj się z grafikiem zajęć

Partnerzy

 

Medical Pregnency Training MEDICAL PREGNANCY TRAINIG to holistyczne, nowatorskie podejście dla kobiet chcących zajść w ciążę, będących już w ciąży i kobiet po urodzeniu dziecka. MEDICAL PREGNANCY TRAINIG to również szkolenia dla profesjonalistów. Więcej informacji:
MPT - mgr Izabela Natalia Dembińska
GSM +48 692115145
www.rodzimy.pl
medicalpregnancytraining@gmail.com
https://www.facebook.com/medicalpregnancytraining
partner5 Głównym celem Fundacji Wybieram Zdrowie jest propagowanie zdrowego stylu życia,
odżywiania oraz aktywności fizycznej w celu zmniejszenia ryzyka zachorowania na raka.
Używamy produktów firmy Blackroll Polska.

Trening + Regeneracja = Sukces

Blackroll to profesjonalny sprzęt do automasażu, rozluźniania między powięzionego, terapii ucisku punktów spustowych, a także każdego rodzaju ćwiczeń funkcjonalnych.

Zaprojektowany i produkowany w Niemczech sprzęt Blackroll zawiera w swoim portfolio proste, a przy tym skuteczne przyrządy wykonane z materiału przyjaznego środowisku. Blackroll oferuje różnorodność stopni twardości. Wszystkie produkty Blackroll są twardsze niż przeciętne rolki piankowe, co gwarantuje silny i głęboki masaż oraz rozluźnienie powięzi.

Efekt masażu Blackroll'em jest porównywalny do masażu sportowego.

Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na wolnym powietrzu. Na sali, czy w podróży. Trwałe, kompaktowe, lekkie i proste w czyszczeniu produkty Blackroll stosowane do ćwiczeń relaksacyjnych i automasażu polepszają wydajność układu mięśniowego i jego regenerację. Zewnętrzny ucisk mięśni, jaki daje piankowa rolka lub piłka Blackroll zwiększa nawodnienie i gibkość tkanek łączących, przyspiesza krążenie krwi, a także rozluźnia struktury mięśniowe. Relaks uzyskany dzięki Blackroll wpływa na poprawę ogólnego samopoczucia.

Blackroll to idealny przyrząd dla osób, które nie przepadają za rozciąganiem!

Jesteś zainteresowana/ny rollowaniem? Obserwuj plan naszych warsztatów weekendowych. Chcesz wiedzieć więcej już dziś? Skontaktuj się z naszą recepcją.