zajęcia pilatesu u certyfikowanych trenerów i na profesjonalnej sali

Warszawa-Bemowo

Piękna figura i zdrowe ciało!
Gwarantuję to,
Anna Podsiedlik

Zapoznaj się z grafikiem zajęć

Partnerzy

 

   
  .
Używamy produktów firmy Blackroll Polska.

Trening + Regeneracja = Sukces

Blackroll to profesjonalny sprzęt do automasażu, rozluźniania między powięzionego, terapii ucisku punktów spustowych, a także każdego rodzaju ćwiczeń funkcjonalnych.

Zaprojektowany i produkowany w Niemczech sprzęt Blackroll zawiera w swoim portfolio proste, a przy tym skuteczne przyrządy wykonane z materiału przyjaznego środowisku. Blackroll oferuje różnorodność stopni twardości. Wszystkie produkty Blackroll są twardsze niż przeciętne rolki piankowe, co gwarantuje silny i głęboki masaż oraz rozluźnienie powięzi.

Efekt masażu Blackroll'em jest porównywalny do masażu sportowego.

Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na wolnym powietrzu. Na sali, czy w podróży. Trwałe, kompaktowe, lekkie i proste w czyszczeniu produkty Blackroll stosowane do ćwiczeń relaksacyjnych i automasażu polepszają wydajność układu mięśniowego i jego regenerację. Zewnętrzny ucisk mięśni, jaki daje piankowa rolka lub piłka Blackroll zwiększa nawodnienie i gibkość tkanek łączących, przyspiesza krążenie krwi, a także rozluźnia struktury mięśniowe. Relaks uzyskany dzięki Blackroll wpływa na poprawę ogólnego samopoczucia.

Blackroll to idealny przyrząd dla osób, które nie przepadają za rozciąganiem!

Jesteś zainteresowana/ny rollowaniem? Obserwuj plan naszych warsztatów weekendowych. Chcesz wiedzieć więcej już dziś? Skontaktuj się z naszą recepcją.