zajęcia pilatesu u certyfikowanych trenerów i na profesjonalnej sali

Warszawa-Bemowo

Piękna figura i zdrowe ciało!
Gwarantuję to,
Anna Podsiedlik

Zapoznaj się z grafikiem zajęć

Personal Pilates Studio online 27.03.20.04.2020

Biorąc pod uwagę, że swobodnie korzystanie z zajęć stacjonarnych może nie być możliwe również w najbliższych tygodniach, jedyną możliwością teraz jest wspólne trenowanie online na żywo. Taką formę zajęć proponuję Wam od 27 marca do 20 kwietnia włącznie. Co dalej...dalej zobaczymy.

Na przełomie marca i kwietnia ćwiczymy w grupie online w poniedziałki i piątki o 10:00. Trening będę prowadzić na żywo o 10:00. Dostęp do niego będziecie mieć 24h dzięki temu będziecie mogły go przećwiczyć po południu lub wieczorem.

Poniżej znajdziecie grafik zajęć online oraz cennik.

Opłaty za karnet 4 lub 8 wejść ale również jednorazowego wejścia/treningu na konto: Personal Pilates Studio Mbank: 85 1140 2004 0000 3102 7235 2959 W opisie przelewu wpisz swoje imię i nazwisko.
Potwierdzenie przelewu prześlij na adres studio@personalpilates.pl

Po otrzymaniu od ciebie potwierdzenia przelewu, wyślę ci link do „wirtualnego pokoju‘ Personal Pilates Studio online gdzie będę przeprowadziła wszystkie treningi.

Dziewczyny, które przepłaciły karnet marcowy i nie wykorzystały go w związku z przymusowym zawieszeniem przeze mnie zajęć, mogą swój karnet wykorzystać na te zajęcia online według cennika zajęć Personal Pilates Studio online. Skontaktuję się z wami osobiście.

Aby wziąć udział w zajęciach potrzebujecie tylko wygodnego stroju, kawałka podłogi, maty lub koca, który się nie ślizga i ewentualnie płaskiej poduszki. Szklanka wody, szczególnie na piątki, będzie zawsze dobrym pomysłem 

Jeśli masz problem z kręgosłupem lub inne problemy zdrowotne o których powinnam wiedzieć, napisz do mnie e-mail przed przystąpieniem do zajęć studio@personalpilates.pl

Dla wszystkich, którzy ćwiczą ze mną indywidualnie jest możliwość kontynuowania zajęć personalnych online wg nowego cennika online. Wszystkie szczegóły otrzymacie w indywidualnej wiadomości.

Do zobaczenia na macie u was w domu
Ania Podsiedlik-Ciebiera
Dyplomowany nauczyciel metody Pilatesa
Założycielka Personal Pilates Studio
Autorka treningów online dla zabieganych kobiet po czterdziestce www.treningi.wformiepo40.pl