zajęcia pilatesu u certyfikowanych trenerów i na profesjonalnej sali

Warszawa-Bemowo

Piękna figura i zdrowe ciało!
Gwarantuję to,
Anna Podsiedlik

Zapoznaj się z grafikiem zajęć

Pilates Basic - szkolenie dla instruktorów 27-28.02/20-21.03.2021

Szkolenie dla instruktorów - Pilates Basic to dwa zjazdy w dniach 27-28.02.2021 (I zjazd) oraz 20-21.03.2021 (II zjazd). Szkolenie odbędzie się w Warszawie.
 
Jeśli szukasz kursu, który nauczy cię bardzo dobrze podstaw metody Pilatesa, anatomii funkcjonalnej oraz przygotuje cię do prowadzenia zajęć na poziomie podstawowym, ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Szkolenie to jest bardzo dobrym wyborem dla osób, które dopiero zaczynają pracę w zawodzie, jak również dla instruktorów, którym zależy na poznaniu w praktyce pracy z ciałem poprzez metodę Pilatesa.
 
 
ZARYS PROGRAMU KURSU Pilates Basic
– podstawy anatomii i biomechaniki oraz omówienie pracy z mięśniami dna miednicy
– anatomia oddechu
– omówienie wad postawy vs modyfikacja ćwiczeń pilatesu pod konkretne przypadki
– zasady metody Pilatesa
– nauka 20 ćwiczeń umożliwiających ułożenie lekcji na poziomie podstawowym – nacisk zostanie postawiony na poprawnie wykonywanie ćwiczeń przez samych uczestników szkolenia oraz korygowanie ćwiczeń pod kątem konkretnych wad postawy
– metodyka nauczania lekcji pilates
– planowanie lekcji pilates
– praktyka własna pod okiem dyplomowanego nauczyciela pilatesu
 
 
Umiejętności które zdobędziesz uczestnicząc w kursie to:
– znajomość podstaw anatomii jako niezbędnej wiedzy umożliwiającej prowadzenie zajęć dla osób z wadami postawy, po kontuzjach czyli Klientami wybierającymi technikę Pilatesa
– znajomość pracy z oddechem jako jednej z najważniejszych części metody
– znajomość podstaw dotyczących wad postawy i postępowania korekcyjnego podczas lekcji pilatesu
– poznasz najważniejsze zasady i założenia metody
– część praktyczna pozwoli ci poznać konkretne ćwiczenia i doskonalić technikę wykonywania ćwiczeń (uczestnicy otrzymają również indywidualne wskazówki dotyczące pracy z własnym ciałem dzięki którym łatwiej będzie przychodzić dostrzeganie błędów uczestników prowadzonych przez nich zajęć)
– nauczysz się układać plan lekcji i dobierać ćwiczenia pod konkretny cel treningu
– w ramach praktyki własnej podczas kursu będziesz mieć okazję prowadzić zajęcia pilates pod okiem prowadzącej kurs – Ani Podsiedlik-Ciebiera, wykwalifikowanego nauczyciela pilatesu otrzymując indywidualne wskazówki do dalszej pracy z własnym ciałem oraz grupą
 
 
Kadra prowadząca :
Anna Podsiedlik Ciebiera – dyplomowany nauczyciel Pilates z 16 letnim stażem, absolwentka min: szkoły Body Control Pilates z siedzibą w Londynie, absolwentka prestiżowej szkoły Open Mind Therapy Fitness School, założycielka Personal Pilates Studio.
 
mgr Kasia Witek Sokołowska – Magister fizjoterapii, instruktorka fitness oraz gimnastyki korekcyjnej, autorka ćwiczeń programów przy bólach kręgosłupa oraz ćwiczeń dla kobiet w ciąży i po porodzie.
 
mgr Sandra Osipiuk -Sienkiewicz - Magister fizjoterapii legitymująca się dyplomem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w odbudowie posturalnej i reedukacji oddechowej. Absolwentka kursów Postural Restoration Institute, Oxygen Advantage oraz certyfikowany Instruktor metody Butejko. Pracuje z dziećmi i dorosłymi, którzy zmagają się z problemami oddechowymi i wadami postawy. Mówca TEDxWarsaw 2018. Redaktor merytoryczny „Fizjoterapii Funkcjonalnej”. Autorka prac naukowych z zakresu fizjoterapii. Publikowała artykuły m.in. w „Medycynie Sportowej”, „Terapii”, „Pediatrii po Dyplomie” i „Alergologii Polskiej”. Współautorka podręcznika medycznego „Pulmonologia Dziecięca”.
 
Piotr Ciebiera – trener terapeuta ruchowy - absolwent prestiżowej szkoły Open Mind Therapy School, Trener Terapeuta Ruchowy, instruktor kinezyprofilaktyki i kinezygerontoprofilaktyki. Terapeuta MPBA (Myofascial Posture BALANCING And ANALYSIS) i SMR, autor szkolenia „Diagnostyka Treningowa klienta fitness”, trener terapeuta ruchowy w klinice ortopedycznej Słynarski Klinika Chirurgii Kolana w Warszawie Dr. n. med. Konrada Słynarskiego.
 
Zakończenie kursu:
W czwartym dniu kursu odbędzie się 3 stopniowy egzamin składający się z części teoretycznej, praktycznej oraz nadesłania swojej pracy praktycznej nagranej na video dokumentującą prowadzenie zajęć przez kursantkę/kursanta.Osoby, które zaliczą egzamin otrzymują certyfikat informujący i zaświadczający przez kadrę nauczycielską o zdaniu egzaminu na poziomie podstawowym.
 
Materiał szkoleniowy realizowany będzie w dwa weekendy.
Termin szkolenia:
27-28.02.2021 oraz 20-21.03.2021
Godziny zajęć:
sobota: 10:00 – 18:00
niedziela: 10:00 – 18:00
 
Cena:
1900 zł (wpłata do dnia 19.02)
2100 (wpłata po 19.02)
* wystawiamy fakturę
*możliwość płatności w ratach - w celu ustalenia harmonogramu spłat proszę o kontakt na adres studio@personalpilates.pl
* dla grup powyżej 3 osób przewiduję rabat
 
Miejsce Szkolenia:
Warszawa (konkretne miejsce podamy niebawem)
Liczba miejsc ograniczona. O kolejności decyduje mail z rezerwacją miejsca dla konkretnej osoby lub grupy, a następnie wraz z wpłatą bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł. Po 19.02 należy uiścić całość kwoty lub doliczyć 200 zł do wpłaty po 19.02.
 
Dane do przelewu:
Personal Pilates Anna Podsiedlik-Ciebiera
MBank 85 1140 2004 0000 3102 7235 2959
TYTUŁEM : Pilates Basic - kurs Instruktorski (imię i nazwisko)
 
Poniżej link do konta na Facebooku Personal Pilates School gdzie w wydarzeniu również można zadawać pytania: https://www.facebook.com/events/454027318950267/
 
Do zobaczenia na szkoleniu,
Ania Podsiedlik-Ciebiera z zespołem szkoleniowców.