zajęcia pilatesu u certyfikowanych trenerów i na profesjonalnej sali

Warszawa-Bemowo

Piękna figura i zdrowe ciało!
Gwarantuję to,
Anna Podsiedlik

Zapoznaj się z grafikiem zajęć

Premiera! Już jest! Pilates w wersji online.

Jest nam bardzo miło poinformować,że projekt studia pilatesu online nad którym Ania Podsiedlik-Ciebiera, założycielka Personal Pilates Studio, pracowała intensywnie przez ostatnie 6 miesięcy już jest gotowe! Dziś PREMIERA!

 

Z tej okazji mamy dla Was dwa prezenty.

Pierwszy to rabat - 35% na kurs. Wystarczy w koszyku sklepu TUTAJ wpisać w ramce kod rabatu liczbę 35 a kwota kursu pomniejszy się o 35%.
Drugi prezent, to bezpłatny filmik z instrukcją jak wykonywać poprawnie ćwiczenia typu "brzuszki"? Wystarczy, że na dole strony https://kursy.wformiepo40.pl/ w specjalnie na to przygotowanej ramce , wpiszecie swoje imię i nazwisko, aby film znalazł się na waszej skrzynce emailowej. 

 

 

Jak działa studio pilatesu online?

Wejdź na platformę treningową znajdującą się pod adresem https://kursy.wformiepo40.pl/i dokonaj zakupu kursu treningowego "Jak pozbyć się bólu pleców?", którego bazą jest metoda Pilatesa na poziomie początkującym, poprzez naciśniecie KUP TERAZ 

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Jak tylko zaksięgujemy Twoją wpłatę otrzymasz potwierdzenie mailowe z dostępem do zakupionego kursu on-line. Zwykle trwa to 10 minut. Jeśli po tym czasie w twojej skrzynce emailowej nie ma od nas wiadomości z linkiem do zalogowania się do platformy treningowej na której znajdziesz trzy 20 minutowe treningi, sprawdź SPAM. W razie problemów skontaktuj się z nami pod adresem studio@personalpilates.pl  Dostęp do kursu będziesz mieć rok od daty zakupu.

Co dalej? 

Pod koniec czerwca na platformie znajdziesz kolejne treningi na bazie pilatesu dedykowane zapracowanym kobietom zmagającym się z bólami pleców, a chcącym nadal ćwiczyć i utrzymać lub wrócić do formy. Prowadzić je będzie Ania Podsiedlik-Ciebiera - dyplomowany nauczyciel metody Pilatesa. 

Polecamy twojej obserwacji osobisty blog Ani wformiepo40.pl 

BLOG https://wformiepo40.pl/

INSTAGRAM https://www.instagram.com/wformiepo40.pl/

FACEBOOK https://www.facebook.com/wformiepo40pl-434425117301358/

 

"Teraz możemy trenować razem bez względu na to gdzie jesteś! Nie musisz marnować czasu na dojazd do studia pilatesu czy siłowni. Wystarczy, że znajdziesz 15 minut dziennie. Przyjmij moje zaproszenie do wspólnych treningów" - Ania Podsiedlik-Ciebiera - dyplomowany nauczyciel metody Pilatesa,założycielka Personal Pilates Studio online, autorka programu treningowego wformiepo40.pl