zajęcia pilatesu u certyfikowanych trenerów i na profesjonalnej sali

Warszawa-Bemowo

Piękna figura i zdrowe ciało!
Gwarantuję to,
Anna Podsiedlik

Zapoznaj się z grafikiem zajęć

Teraz możesz ćwiczyć ze mną gdzie chcesz i kiedy chcesz. Pilates online!

Przez wszystkie lata kiedy uczę pilatesu, wiele kobiet prosiło mnie, abym nagrała dla nich video treningi, aby mogły ćwiczyć częściej niż ich możliwości bywania w Studio, chciały mieć ze sobą video trening w podróży służbowej aby w pokoju hotelowym lub siłowni nie zastanawiać się co i jak ćwiczyć tylko mieć ode mnie "gotowca". Chciały mój pilates zabrać ze sobą na wakacje aby nie przeleżeć tygodnia na plaży tylko  z łatwością zmobilizować do ćwiczeń bo kiedy wystarczy,że włączysz PLAY i masz konkretny trening nie tracisz czasu na zastanawianie się co po czym wykonać i jak. Potrzebujesz wygodnego stroju, trochę wolnej przestrzeni i możesz ćwiczyć! Dlatego stworzyłam wformiepo40.pl Mój nowy projekt studia pilatesu online i bloga kieruję do zapracowanych, zabieganych kobiet po czterdziestce, które kochają pilates, chcą być aktywne i ćwiczyć regularnie samej wyznaczając sobie dni i godziny treningu. 

wformiepo40.pl to tematyczne treningi na specjalnie przygotowanej na nie platformie internetowej ale też treningi na zamkniętej grupie na Facebooku gdzie - dzięki możliwościom tej facebooka - mogę wesprzeć, zmotywować każdą z uczestniczek, jak również możemy na bieżąco dyskutować o pilatesie, technice ćwiczeń czy odżywianiu. 

Już 1 października rusza online Pilates na zamkniętej grupie na Facebooku na której będę publikować video treningi pilatesu o różnych poziomach zaawansowania - również z małym sprzętem -  jak również treningi w formie live - streaming. Jesteś zainteresowana dołączeniem do grupy? Napisz do mnie na studio@personalpilates.pl otrzymasz szczegółowe informacje.

 

Aby nie tworzyć nieporozumień w komunikacji zdecydowałam, że Personal Pilates pozostaje studiem treningu stacjonarnego na sali treningowej, a mój projekt www.wformiepo40.pl będą to treningi w formie online. 

 

Zobacz również...

Instagram wformiepo40.pl   

Facebook wformiepo40.pl 

Blog wformiepo40.pl

 

Dołącz do moich treningów online.
Zapraszam, - Ania Podsiedlik - Ciebiera