zajęcia pilatesu u certyfikowanych trenerów i na profesjonalnej sali

Warszawa-Bemowo

Piękna figura i zdrowe ciało!
Gwarantuję to,
Anna Podsiedlik

Zapoznaj się z grafikiem zajęć

Teraz możesz ćwiczyć ze mną gdzie chcesz i kiedy chcesz. Pilates online!

Przez wszystkie lata kiedy uczę pilatesu, wiele kobiet prosiło mnie, abym nagrała dla nich video treningi, aby mogły ćwiczyć częściej niż ich możliwości bywania w Studio, chciały mieć ze sobą video trening w podróży służbowej aby w pokoju hotelowym lub siłowni nie zastanawiać się co i jak ćwiczyć tylko mieć ode mnie "gotowca". Chciały mój pilates zabrać ze sobą na wakacje aby nie przeleżeć tygodnia na plaży tylko  z łatwością zmobilizować do ćwiczeń bo kiedy wystarczy,że włączysz PLAY i masz konkretny trening nie tracisz czasu na zastanawianie się co po czym wykonać i jak. Potrzebujesz wygodnego stroju, trochę wolnej przestrzeni i możesz ćwiczyć! Dlatego stworzyłam wformiepo40.pl Mój nowy projekt studia pilatesu online i bloga kieruję do zapracowanych, zabieganych kobiet po czterdziestce, które kochają pilates, chcą być aktywne i ćwiczyć regularnie samej wyznaczając sobie dni i godziny treningu. 

wformiepo40.pl to tematyczne treningi na specjalnie przygotowanej na nie platformie internetowej do której otrzymujesz roczny dostęp od dnia wykupienia zestawu treningowego.

 

Personal Pilates pozostaje studiem treningu stacjonarnego na sali treningowej, a mój projekt www.wformiepo40.pl będą to treningi w formie online. 

 

Zobacz również...

Instagram wformiepo40.pl   

Facebook wformiepo40.pl 

Blog wformiepo40.pl

 

Dołącz do moich treningów online.
Zapraszam, - Ania Podsiedlik - Ciebiera