zajęcia pilatesu u certyfikowanych trenerów i na profesjonalnej sali

Warszawa-Bemowo

Piękna figura i zdrowe ciało!
Gwarantuję to,
Anna Podsiedlik

Zapoznaj się z grafikiem zajęć

Zadbaj o siebie i swoje emocje z kamertonami!

Dzień dobry, 

Zapraszam cię na warsztat, który organizuję z potrzeby poznania cię z kamertonami dzięki którym będziesz mieć okazję poznać technikę dbania o swoje emocje i relacje ze samą sobą. Ponieważ samo dbanie o formę fizyczną zwykle nie wystarcza by czuć się wspaniale i być szczęśliwym człowiekiem. 

Małgosię Działak, nauczyciela, terapeutkę dźwiękami kamertonami oraz autorkę książki "Kamertony - klucze do spełnionego życia i wyższej świadomości wg Małgorzaty i MIstrza" poznałam kilka miesięcy temu i już od pierwszej chwili uderzył mnie jej wewnętrzny spokój. Kiedy powiedziała mi czym się zajmuje wszystko było dla mnie jasne. Przebywanie z Małgosią i rozmowy z nią to ogromna przyjemność i niesamowity spokój. Takie spotkania zwykle przytrafiają się nam ponieważ ich potrzebujemy. Dlatego jeśli ty chcesz opanować swoje emocje, mieć na nie pozytywny wpływ, chcesz o siebie zadbać od samego środka, zapraszam cię na weekendowy warsztat "Emocje i Kamertony metodą PTT. 

 

Małgosia Działak zobacz video!

 

EMOCJE I KAMERTONY METODA PTT - jak skutecznie transformować emocje dźwiękami kamertonów aby uzyskać spokój i harmonię każdego dnia.

Warsztat dedykowany jest osobom, które pragną poznać narzędzia , do skutecznej transformacji destrukcyjnych emocji które towarzyszą nam w życiu codziennym i mają wielki wpływ na samopoczucie, relacje, zdrowie. Warsztat trwa dwa dni w ciągu których dostaniesz dużą dawkę wiedzy o emocjach i sposobach codziennej pracy z nimi za pomocą specjalnych technik pracy z kamertonami oraz kilku bardzo pomocnych technik uwalniających emocje. 

Uczestnikiem warsztatu może być osoba, która nie miała do czynienia z kamertonami, jak również osoba która pracuje z kamertonami i chciałaby poszerzyć swoje umiejętności pracy z emocjami za pomocą dźwięku.

Na warsztatach poznasz:
* miejsce w którym obecnie jesteś (dominujące emocje) i co zrobić żeby pójść dalej, czyli największe wyzwania
* jak działają umysł i emocje, jaki wpływ wywierają na ciało i jakie to może mieć konsekwencje, mechanizmy obronne umysłu .
* w jaki sposób dźwięk może uwalniać stłumione emocje i w konsekwencji przywracać harmonię organizmowi i zdrowie
* techniki pracy z kamertonami dedykowane emocjonalnemu uwolnieniu nawet bardzo starych, utkniętych, niskowibracyjnych emocji
* inne pomocne techniki uwalniania emocji , które są znacznie skuteczniejsze po pracy z kamertonami

Trenujesz:
* posługiwanie się kamertonami w celu uwolnienia stłumionych emocji
* wchodzenia w stan delta i szukanie odpowiedzi na twoje problemy
*bycie obserwatorem własnych emocji i panowanie nad nimi
*ćwiczenia , które wspierają twoją harmonię i zdrowie każdego dnia

Transformujesz :
* błędne , szkodliwe przekonania na swój temat
* fałszywe przekonania na temat swojego umysłu i emocji
* integrujesz nowe przekonania budujące nową przyszłość

PROWADZĄCA : Małgorzata Działak - nauczyciel, terapeuta dźwiękami kamertonów, autorka książki "Kamertony- klucze do spełnionego życia i wyższej świadomości wg Małgorzaty i Mistrza" nauczyciel metody PTT, Vedic Art, Kwantowej Fuzji ,kreator grupy „Zadbaj o siebie z kamertonami” na facebooku

TERMIN: 31-1 września
Godz
:  sobota - 11:00 - 18:00/18:30 niedziela 10:00 - 17:00/17:30 
MIEJSCE: 
Fundacja "Metamorfozy" ul.Marszałkowska 81 w Warszawie
Cena: 490 zł
Opłata za warsztat: Active Sport Solutions 
MBank 
62 1140 2004 0000 3202 3829 4781 wpisując w temacie "Kamertony" 


Ilość osób które mogą wziąć udział w warsztacie ograniczona jest do 10. Dokonanie opłaty jest rezerwacją miejsca na warsztacie. Zanim dokonasz opłaty wyślij jednak zgłoszenie chęci udziału w warsztacie klikając w różowy przycisk na samym dole tej wiadomości. Zgłoś chęć otrzymania faktury na studio@personalpilates.pl 

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Ania Podsiedlik-Ciebiera
Dyplomowany nauczyciel metody Pilatesa
Autorka treningów pilates online www.wformiepo40.pl
www.personalpilates.pl
T:0602 42 38 42