zajęcia pilatesu u certyfikowanych trenerów i na profesjonalnej sali

Warszawa-Bemowo

Piękna figura i zdrowe ciało!
Gwarantuję to,
Anna Podsiedlik

Zapoznaj się z grafikiem zajęć

Zajęcia personalne

bg

 

Wyznacz sobie swój cel? W jakim czasie chcesz go osiągnąć? Spotkaj się z nami, aby opracować plan działania, który spełni Twoje oczekiwania.

Na bazie naszego doświadczenia opracowaliśmy ofertę indywidualnych spotkań treningowych, która nie tylko pomoże osiągnąć ci najlepsze rezultaty przez dostosowanie jej do Twoich możliwości i potrzeb, ale również dzięki funkcjonalnej i obiektywnej ocenie FMS zidentyfikujemy słabe punkty Twojego ciała. W treningi wpleciemy ukierunkowaną korekcję Twoich zaburzonych wzorców ruchowych.

Nasz PROGRAM ZAJĘĆ PERSONALNYCH nastawiony jest na osiągnięcie przez Ciebie wyznaczonego celu, ale również stawiamy na EDUKACJĘ dzięki której nauczysz się prawidłowych wzorców ruchowych, które mają ogromny wpływ na motorykę całego Twojego ciała, osiągnięcie przez Ciebie wyznaczonego celu - również w konkretnych dyscyplinach sportowych, które wykonujesz na co dzień.

Jak wygląda plan zajęć personalnych?

Umów się na pierwsze spotkanie dzwoniąc pod nasz numer telefonu lub wysyłając email. W ciągu kilku godzin otrzymasz potwierdzenie rezerwacji terminu. Zarezerwuj do 1,5 godziny i zabierz ze sobą wygodny strój oraz zmienne obuwie sportowe. Pierwsze spotkanie to zawsze ocena Twojego stanu zdrowia, ocena Twoich  możliwości fizycznych i określenie potrzeb. Po pierwszym spotkaniu Trener określi czas w którym masz realne szanse osiągnąć swój cel. Wybierz pakiet zajęć i do dzieła!

Na podstawie zdobywania naszego doświadczenia zawodowego, ale również dotychczasowej pracy z naszymi podopiecznymi i ich potrzeb, stworzymy dla Ciebie program treningowy pozwalający Ci osiągnąć Twój cel.

 
PIERWSZE SPOTKANIE - DIAGNOSTYKA - 1,5 godziny
Funkcjonalna i obiektywna ocena Klienta dla potrzeby zaplanowania treningu funkcjonalnego mającego na celu identyfikację słabych punktów łańcucha kinematycznego) Po wynikach testów terapeutycznych, dobieramy Trenera z naszego teamu, który ułoży odpowiedni plan treningowy i zadba o osiągnięcie efektów
*to spotkanie to też ustalenie celu i czasu potrzebnego na jego osiągnięcie, biorąc pod uwagę możliwości Klienta.
 
W PAKIECIE ZAJĘĆ PERSONALNYCH otrzymasz:
* opiekę trenera personalnego - trening ułożony pod możliwości i potrzeby Klienta. Może być nastawiony na redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki oraz poprawę jakości codziennego funkcjonowania poprzez elementy treningu terapeutycznego (PAKIET FIT) lub tylko trening terapeutyczny, który polecamy w szczególności osobom po urazach, kobietom w ciąży oraz seniorom (PAKIET THERAPY)
* analiza składu ciała
 

Nie ma możliwości wykupienia pakietów zajęć indywidualnych bez pierwszego spotkania diagnostycznego. Na podstawie wyników testów terapeutycznych oraz analizy składu ciała opracujmy dla Ciebie trening, dzięki któremu szybciej osiągniesz swój cel treningowy, bez narażenia na urazy czy przeciążenia. Pozwól nam ułożyć trening szyty na Twoją miarę!

 

PAKIETY ZAJĘĆ PERSONALNYCH możesz wykupić w kilku opcjach trwania umowy.

Umowa na 1 miesiąc minimum 4 treningi w miesiącu.

Umowa na 3 miesiące minimum 4 trening w miesiącu.

Umowa na 6 miesięcy minimum 4 treningi w miesiącu.

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE POD NASZYM NUMEREM TELEFONU