zajęcia pilatesu u certyfikowanych trenerów i na profesjonalnej sali

Warszawa-Bemowo

Piękna figura i zdrowe ciało!
Gwarantuję to,
Anna Podsiedlik

Zapoznaj się z grafikiem zajęć

Czy poznałeś już naszych trenerów?

Ania

Ania Podsiedlik-Ciebiera

Personal Pilates Studio to realizacja moich marzeń oraz potrzeba nauczania wyjątkowej metody Josepha Pilatesa w sposób dostosowany indywidualnie do potrzeb osoby ćwiczącej na każdym poziomie zaawansowania. Moim celem jest propagowanie zdrowej aktywności fizycznej,wychodzącej również poza metodę Pilatesa oraz mądrego odżywiania. Nie ustaję w poszerzaniu wiedzy w tym zakresie ucząc się od najlepszych. Moje podejście do ruchu i diety jest niekonwencjonalne, ale w moim przekonaniu zdrowe. Codzienną moją nagrodą za zaangażowanie w moją pracę jest zdrowie i dobre samopoczucie osób z którymi pracuję na sali. Snowboard, surfing, skandynawskie kryminały i gotowanie pochłaniają mnie bez reszty w wolnym czasie. Prywatnie i zawodowo angażuję się w akcje charytatywne pomagające bezdomnym zwierzętom.

Piotrek

Piotr Ciebiera

Sport początkowo był tylko moim hobby i sposobem spędzania wolnego czasu, z którego zrodziła się pasja, zawód i styl życia.

Jestem fascynatem sportów ekstremalnych w szczególności surfingu i snowboardu. Interesują mnie również sztuki walki. Przez kilka lat trenując Krav Magę i Muai Thai maiłem okazję szkolić nie tylko swoje ciało, ale i umysł.

Kilka lat temu zacząłem zupełnie inaczej podchodzić do zdrowia i odżywiania. Zauważyłem, że aby być coraz lepszym i sprawniejszym człowiekiem potrzebowałem innego podejścia do treningu. Potrzebowałem czegoś więcej niż tylko wykonywać ćwiczenia na siłowni, lub biegać na bieżni. Moje sportowe pasje, w szczególności surfing i snowboard, wymagały ode mnie zupełnie innej sprawności, elastyczności i siły. Tak poznałem trening funkcjonalny z jego wszelakimi założeniami, który przyniósł mi niesamowite rezultaty.

Postanowiłem się szkolić w tej dziedzinie i dzielić się z innymi moją pasją funkcjonalności. Zrozumiałem, że aby być lepszym w tym co się trenuje, lepszym, a nie tylko sprawnym, często trzeba wrócić do podstaw, nauczyć ciało i umysł raz jeszcze jak prawidłowo wykonywać ruch. Naprawić to co "zepsute", dać nowy początek.

Wiem że to działa,będzie działać i przyniesie efekty na starość w postaci zadbanego, zdrowego i zrównoważonego ciała. Patrząc na mojego wielkiego mistrza Kelly Slatera, który w wieku 41 lat konkuruje i wygrywa po raz 12 tytuł Mistrza Świata w surfingu z młodymi atletami wiem, że odnalazłem właściwą  drogę. Bo przecież koniec końców – zdrowie jest najważniejsze.

 

 

Gosia

 

Małgosia Myśliwiec

Architekt to mój zawód. Życie potoczyło się w taki sposób, że  stałam się architektem... zdrowia 🙂 Budulcem stał się pilates, który jest moja pasją. Nagrodą są dla mnie moi zadowoleni klienci. Uwielbiam dzielić się swoim podejściem do zdrowia. To coś co mnie napędza, sprawia że czuję się szczęśliwa. Jestem managerem w Personal Pilates Studio i dbam o to, aby każdy dzień naszych Klientów był spełnieniem ich oczekiwań, ale i radością dla nas Trenerów. To ogromna odpowiedzialność, ale też radość z każdej pomyślnie załatwionej sprawy. Jako Trener lubię uświadamiać jak ważna jest praca z ciałem. Jak wielkie znaczenie dla nas ma nauka świadomości swojego ciała. Poprzez systematyczne treningi sami projektujemy swoje zdrowie i lepsze samopoczucie. Jestem miłośniczką zwierząt, dobrej książki. Te poniżej 100 stron się generalnie nie liczą, bo zbyt szybko widzę ostatnią stronę 😉 Uwielbiam pyszną i zdrową kuchnię. Wolny czas spędzam aktywnie  z rodziną. Wtedy czuję się spełniona.