Jeśli trenujesz regularnie, biegasz, podnosisz ciężary, trenujesz crossfit czy chodzić regularnie na fitness, pilates czy jogę - potrzebujesz rolowania.
Jeśli prowadzisz siedzący tryb życia - potrzebujesz rolowania.
Jeśli szukasz skutecznej metody rozluźnienia napięć mięśniowych czy metody regeneracji mięśni - potrzebujesz rolowania.
Tak! Wszyscy potrzebujemy poprawnego, skutecznego rolowania.
Rolowanie jest to forma automasażu mięśni i powięzi przy użyciu rolek lub różnej wielkości piłeczek. Trening rolowania skutecznie niweluje nadmierne napięcia oraz przyśpiesza regenerację mięśni po treningu, pomaga zwiększyć zakres ruchu w stawach.
Skorzystaj z naszego warsztatu aby poznać zasady rozluźniania mięśniowo-powięziowego i nauczyć się prawidłowo pracować z rolką oraz piłeczkami. Wykorzystaj tą wiedzę w swoim indywidualnym treningu w domu, zastosuj jako uzupełnienie terapii zleconej przez trenera terapeutę czy fizjoterapeutę. Spodziewaj się teorii (10%) ale przede wszytkim praktyki (90%).
Warsztat poprowadzi Piotr Ciebiera - Absolwent prestiżowej szkoły OPEN MIND THERAPY FITNESS SCHOOL. Kinezyterapeuta w klinice Fizjo4life i Personal Pilates Studio, gdzie pracuje z pacjentami nad ich powrotem do pełnej sprawności po przebytych kontuzjach. Terapeuta MPBA (Myofascial Posture BALANCING And ANALYSIS ) i SMR. Wykwalifikowany instruktor kinezyprofilaktyki oraz kinezygerontoprofilaktyki, trener Theraphy Fitness. Jego specjalnością jest trening funkcjonalny oraz trening korygujący wady postawy. Szkoleniowiec w Personal Pilates School w Warszawie.
Podczas warsztatu będziemy korzystać z profesjonalnego sprzętu do rolowania firmy BLACKROLL®
#blackrollpolska
Szczegóły:
28.10.2017 (sobota) 10:00-12:30
Koszt: 90zł (dla grup powyżej 3 osób koszt 75zł od osoby)
Miejsce: Personal Pilates Studio ul.Bolkowska 2c (Bemowo przy Ratuszu)
Rezerwacja miejsca: rezerwacje.pilates@poczta.fm lub telefonicznie 0602 42 38 42.
Liczba miejsc ograniczona do 12 osób.
Do zobaczenia na sali:-)



